THE DEFINITIVE GUIDE TO ترافیک ارگانیک گوگل

The Definitive Guide to ترافیک ارگانیک گوگل

The Definitive Guide to ترافیک ارگانیک گوگل

Blog Articleنوع محتوای تولیدی شما برای افزایش بازدید گوگل به طور مستقیم با مخاطب شما در ارتباط است. هر قدر شناخت بهتری از آن‌ها داشته باشید، محتوای مناسب‌تری را نیز به آن‌ها ارائه خواهید کرد.

این روش برای برندینگ و افزایش آگاهی از برند هم تاثیر خوبی دارد، اما نسبت هزینه به بازدید و نرخ تبدیل آن معمولا بالاست.
افزایش ورودی گوگل اورگانیک
راهنمای تولید محتوای ایمیل خوش آمد گویی برای کسب و کارها ( ۷ ایمیل الگو +۵ مثال تصویری از ایمیل خوش آمد گویی برندها)

آموزش ۱۵ روش بازآفرینی محتوا +۵ بازسازی محتوا ( چگونه با محتواهای قدیمی، ترافیک سایت را بالا ببریم و سایت را به روز نگه داریم ؟)

به طور مثال، مطالبی همچون آشنایی با جدول تناوبی یا قوانین ترکیب‌بندی در عکاسی، وابسته به زمان نیستند و تولید چنین محتوایی به مرور زمان سبب افزایش بازدید گوگل خواهد شد.

ابزارهای مختلفی وجود دارد که در مقاله ابزارهای رایگان سئو و بهینه سازی سایت بیشتر آنها را معرفی کردیم.

با این وجود هیچ قانونی وجود ندارد که تعداد کلمات مورد نیاز را برای یک محتوا مشخص کند تا به کمک آن، بازدید بیشتری از گوگل کسب کنید.

علاوه بر تبلیغات و استفاده از روش هدایت ترافیک پولی به سایت یا محتوای وبلاگ مان باید از لیست ایمیلی مان هم برای افزایش هدایت بازدید کننده از ایمیل به سایت استفاده کنیم .

۲. اگر متن جذابی بنویسید و کسب و کار خود را خوب معرفی کنید، کاربران زیادی از این طریق با شما و خدماتتان آشنا می‌شوند.

اما باز هم خوبه این سایت‌ها رو چک کنید و مطمئن بشید که گوگل اونها رو ایندکس می‌کنه و اعتبار دارن.

اگر این ۴ فاکتور را در تولید محتوا رعایت کنید، محتوای منتشر شده حتماً برای شما بازدید کننده می‌آورد. این بازدید کننده می‌تواند ارگانیک (یعنی از گوگل) یا مستقیم باشد.

تکنیک‌های مختلفی برای سئو وجود دارد که به کمک آن‌ها می‌توان رتبه سایت در موتورهای جستجو را بهبود بخشید تا به این ترتیب افزایش بازدید گوگل داشته باشیم.

به طور مثال، نحوه کپشن‌نویسی در اینستاگرام با تولید محتوا در لینکدین متفاوت است.

در تمامی شبکه‌های اجتماعی، این امکان وجود دارد که لینک سایت یا فروشگاه خود را قرار دهید. حتی در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام که تنها امکان درج یک لینک وجود دارد، می‌توانید به کمک «بهلینک»، چندین لینک و آدرس را در پروفایل خود قرار دهید.

Report this page